ДАХК "Артем" 23 березня уклало угоду з ПАТ "Грін Банк" на залучення кредитних коштів для рефінансування кредитної заборгованості на один рік. Вартість угоди склала 2,95 млн євро. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Поточна заборгованість складає 2,50 млн євро. Таким чином вартість обслуговування нового кредиту складе 455 тис євро, або більш ніж 18% річних. Предметом застави є майнові права за договорами в сумі $4,00 млн.

Нагадаємо, "Всеукраїнський банк розвитку" Олександра Януковича днями надав кредит "Придніпровській залізниці" під 17,99% річних в гривні. Річний відсоток по депозитам в євро в Україні зараз складає 3-5%, в гривні – 15%.

Єдиним конкурентом "Грін Банку" на тендері був ПАТ "Артем-Банк", який через ТОВ "Парадигма" контролюється естонською фірмою "Балтійська фінансова компанія".

Найбільшим акціонером "Грін Банку" (банк "Олімпійська надія" до 2010 року) є ТОВ "Туаз" Анни Сівець. Банк входить в четверту групу за розміром власного капіталу.

Нагадаємо, в серпні 2011 року ДАХК "Артем" відкрило в "Укрексімбанку" кредитну лінію у розмірі 197,6 млн гривен. У кінці липня 2011 року "Артем" взяв в "Укрексімбанку" ще один кредит розміром $22,612 млн.

ДАХК "Артем" створена в 1996 році на базі Київського виробничого об’єднання імені Артема, робить і поставляє на експорт понад 120 найменувань спеціальної авіаційної техніки і озброєння (у тому числі авіаційні керовані ракети класу "повітря-повітря" для озброєння літаків типу Міг і Су), виготовляє промислове і медичне устаткування, а також побутові товари.

Теги: кредит банковский сектор
Источник: наши деньги Просмотров: 922