Темпи розвитку кредитування в Україні не влаштовують ні державу, ні банки. Про це заявив директор департаменту з управління валютними резервами та здійснення операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст, повідомляє Реальна економіка.

АУБ проти законопроекту про заборону валютних вкладів

"Темпи розвитку кредитування потрібно нарощувати. Заважають розвитку кредитування, в першу чергу, відсутність хороших позичальників і гарних проектів у позичальників. По - друге, це високі ставки, які ми спостерігали у минулому році", - сказав він.

За словами представника НБУ, зараз ставки знижуються.

"Якщо ми проаналізуємо індекс депозитів фізичних осіб, то за трьохмісячними депозитами падіння ставок становило 3% за 2 місяці, за річними депозитами - близько 1,5%", - розповів він.

Національний банк підтримує ліквідність банківської на достатньому рівні, запевнив Дубихвіст, додавши, що відновленню кредитування сприятиме підтримка держави.

"Держпідтримка, безумовно, матиме позитивний вплив на зростання банківських портфелів. Проект, який запропонований державою (програма фінансування проектів розвитку під держгарантії на суму 50 мільярдів гривень - РЕ), дасть поштовх банківському кредитуванню".

Получить кредит под залог недвижимости в Украине стало сложнее

Як відомо, держгарантії є частиною програми програму активізації економіки на 2013-2014 роки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: банк кредит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3163
Загрузка...
Загрузка...