15 лютого Національний банк України вводить в обіг пам'ятну срібну монету "До 200-річчя Гулака-Артемовського" номіналом 20 гривень. Про це повідомляє Мінфін.

НБУ посвятит монету Нестору Махно  

Монета присвячена 200-річчю з дня народження Семена Гулака-Артемовського - українського композитора, оперного співака, блискучого актора, автора першої української опери "Запорожець за Дунаєм", яка увійшла в золотий фонд національної музичної спадщини, а також 150-річчю з дня її прем'єри.

На аверсі монети, зокрема, зображені головні персонажі опери - Одарка і Іван Карась, на передньому плані - сільський пейзаж: будинки під солом'яними дахами, тин, мальви.

Нацбанк вводит в обращение памятную монету "Год Змеи"

На реверсі монети в обрамленні стилізованого рослинного орнаменту зображено портрет Гулака-Артемовського, який тримає в руці перо, праворуч від нього - герої опери Оксана та Андрій, ліворуч над лірою - жінка, яка уособлює музу співака і композитора.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: нацбанк монета
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1444
Загрузка...
Загрузка...