Національний банк України повідомляє, що в Міністерстві юстиції України зареєстрована постанова Правління НБУ від 22.12.2010 № 573 “Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні".

Як повідомляє НБУ, діючі обмеження за сумою готівкового розрахунку (10 000 гривень) поширено на розрахунки готівкою підприємств (підприємців) між собою під час закупівлі ними сільськогосподарської продукції та за спожиту підприємствами (підприємцями) електроенергію.

Тобто в пункті 2.3 глави 2 Положення підпункти “в” та “ґ” виключено. Крім того, пункт 1.2 глави 1 Положення доповнено терміном “сільськогосподарська продукція”. На виконання вимог пункту 4 статті 4 Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні” щодо забезпечення перегляду і скасування нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону, пункт 5.6 глави 5 Положення, яким регулювався порядок установлення ліміту залишку готівки в касах підприємств грального бізнесу, виключено.

У зв’язку з прийняттям Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням3, терміни, що застосовуються в Положенні, приведено у відповідність до вимог цього нормативно-правового акта. З метою удосконалення порядку оформлення касових операцій підприємствами внесені окремі зміни до додатків 1, 5 та 7 до Положення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нбу агро готівкові розрахунки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2721