Обміняти валюту можна без копіювання паспорта. Національний банк дещо відкоригував правила здійснення валютно-обмінних операцій, заявив його голова Сергій Арбузов.

Зміни планується внести до законопроекту про валютне регулювання, який перебуває на розгляді парламенту. За словами Арбузова, НБУ вже зараз спрощує процедуру купівлі банком валюти у громадян. Це пов’язано із технічною непідготовленістю окремих банків та наближенням чемпіонату Євро-2012.

"Ми дозволяємо банкам купувати валюту у фізичних осіб при пред‘явленні ними будь-якого документа, що посвідчує особу. При цьому копіювання документів не здійснюється. Відповідальність за реалізацію вказаних спрощень покладаю на керівників банків", - пояснив голова Національного Банку України Сергій Арбузов.

Арбузов підкреслив, ці нововведення набудуть чинності незабаром, але будуть тимчасовими - до закінчення чемпіонату Євро-2012. Нагадаємо, у вересні набула чинності вимога Нацбанку до банків і пунктів обміну валют здійснювати ідентифікацію громадян, які міняють валюту, а також копіювати їхні документи. У зв’язку з цією вимогою в Україні в десятки разів підвищився попит на ксерокси. Розповідає телеканал UBR.

Теги: нбу ubr валюта с паспортом
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1353