Банкомати стануть непотрібні. Зняти готівку з картки можна прямо на касі магазину. Таку послугу за місяць-два готуються запровадити у Фінляндії, повідомили інтернет-ЗМІ.

Кредитні картки давно стали звичними для громадян. А обслуговувати їх у далеких регіонах країни, не зручно і для фінських фінустанов. Великі витрати на мережу банкоматів. Тому і готують нову послугу - зняття готівки прямо на касі магазину.

Микола Івченко, експерт фінансового ринку: "Человек должен понимать что он может карточкой рассчитаться а может получить наличность. Это маркетинг и повышение лояльности клиентов" .

Поки що не всі торгові точки готові надати такий сервіс. В Україні ж про таке лише думають. Необхідно укласти угоди з банками і встановити обладнання. Виникають і незручності для персоналу. Але ті, хто першими запровадить ноу-хау, отримають додатковий прибуток. Адже кількість покупців зросте. Та й фінустанови будуть вдячні таким супермаркетам.

Борис Кушнірук, експерт із фінансових питань:"Магазину є вигода бо вони отримують свої комісійні. Тобто виходить, банк з ними змушений розраховуватися за ці послуги. Тому певна комісія виникає".

Читайте також:НБУ хоче заборонити знімати валюту у банкоматах

Отримання готівки з картки безпосердньо на касі магазину – не остання новинка. Наразі вже є проекти, коли, приміром, піднісши мобільний телефон до термінала, можна розрахуватися за покупки.

Теги: магазин карточки касса банковский сектор наличка безнал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2685