Політика  українських банків  стає  агресивнішою.  Для  компенсації падіння  процентного доходу  фінустанови  пропонують або  взагалі  нав’язують  клієнтам додаткові послуги  і платежі.  Ще  рік -два  тому  це робили  не більше ніж десять установ.  Сьогодні їх кількість  зростає.

Не обміняємо валюту і не прийматимемо комунальних  платежів без  картки  банку. Відкриєте  картку – і вас  обслуговуватимуть.  Забув пін-код  і прийшов  до установи з карткою та  паспортом  щоб зняти гроші – плати  комісію за  обслуговування. Це  вже  звичні  вимоги   українських банків. Почастішали  і  пропозиції  обов’язкового характеру  як смс-  та   інтернет  банкінг незалежно  від віку  клієнта  та його потреб.

Украину ждет резкий обвал гривны

Віктор Шулик, аналітик рейтингової агенції : " Есть мобильный   телефон и мобильный банкинг . Стоит 5-10 грн. у каждого банка  по- разному  и каждый  для себя решает на сколько  эта услуга важна. Но  банки  будут пытаться  все больше  пытаться  такие  услуги  продавать.  Потому, что   доходы  не зависят от кредита  не надо беспокоиться за качество  кредитного портфеля  07 м это помогает выживать  в  сложной  ситуации".

Деякі доходи  фінустанов  пересічні  українці  взагалі не бачать. Як то  комісійні, які встановлюють за видачу картки  чи  грошей,  обслуговування рахунку, отримання витягів з рахунку з метою його закриття,  чи   взагалі встановлюють штраф за моніторинг   заборгованості або за те, що  клієнт не використав ліміт за кредитом.   

Дмитро Власов, директор казначейства комерційного банку : " Не имеет право  банк навязывать дополнительную услугу  против  его воли.  Клиент  имеет право пожаловаться, что с него  требуют что-то еще. Там завести каточку  платежную или что то еще сделать".

Банковские гарантии остаются наиболее популярными, – эксперт

 Перш ніж  скаржитися до НБУ, можна спробувати владнати ситуацію на місці.  Приміром – попросити документ, де написано необхідність виконання вимог, які висуває співробітник. Якщо документи відсутні – вимоги  незаконні. Два роки тому Антимонопольний комітет наклав штраф на три  фінустанови за нав'язування послуг страхування. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги банки услуги смс-банкинг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1003
Загрузка...
Загрузка...