Швейцарський банк UBS може заплатити штраф 1,5 млрд швейцарських франків ($1,63 млрд) за маніпуляції ставкою LIBOR. Банк був звинувачений Департаментом юстиції США, за позовною заявою CFTC (Commodity Futures Trading Commission), а також Управлінням з фінансових ринків FSA Великобританії та Швейцарською службою з нагляду за фінансовими ринками (FINMA).

Мировые банки намерены ужесточить правила игры в банковской отрасли

Раніше повідомлялося про те, що банк веде переговори про виплату $1 млрд для врегулювання звинувачень щодо махінацій зі ставкою LIBOR.

У разі якщо ця інформація підтвердиться, штраф для UBS більш ніж втричі перевищить ту суму, яку заплатив британський банк Barclays за звинуваченнями в махінаціях з LIBOR. У червні цього року фінансові регулятори США і Великобританії визначили сукупний обсяг штрафу для Barclays на рівні $450 млн.

Barclays був першим – і досі єдиним – банком, який заплатив штраф, фактично визнавши, що маніпулював відсотковою ставкою LIBOR на міжбанківському ринку.

Европейские банки уволили десятки тысяч сотрудников

Штраф у розмірі $1,63 млрд стане ще одним важким ударом для UBS за останні 18 місяців: зовсім недавно завершилося розгляд у справі про збитки на суму $2,3 млрд, яких зазнав швейцарський банк через діяльність трейдера Квеку Адоболі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: экономика штраф банк ubs
Просмотров: 1769
Загрузка...
Загрузка...