Після трьох років повної реконструкції, мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі, двері якого для перших гостей відчинилися 1 липня 2020 року.

ТАСКОМБАНК приєднався до проекту фінансування на фінальній стадії реконструкції готелю, завдяки чому мережа Premier отримала довгостроковий кредит на вигідних умовах.

"ТАСКОМБАНК має вдалий досвід у кредитуванні готельного бізнесу. Позичальниками банку в різні часи були Premier Hotel Rus  у Києві, Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre і BANKOTEL у Львові. Тому ми добре знаємо специфіку галузі та розуміємо потреби Premier Hotels and Resorts", — зауважила Рината Березнікова, Заступник Голови Правління АТ "ТАСКОМБАНК".

Для банків України та їх клієнтів кредитування інвестиційних проектів, зокрема будь-яких капітальних інвестицій, — досить складний процес. Оцінюючи ризики таких проектів, банки повинні враховувати всі нормативні вимоги НБУ, що є однаковими як для бізнесу, який вже працює певний період, так і для нових компаній.

Зауважимо, що кредити на інвестиційні проекти частіше отримують клієнти, які володіють іншим ефективно працюючим бізнесом або альтернативною заставою, адже можуть підтримати новий проект у період інвестиційної фази і його виходу на запланований рівень доходів.

"Одеса стає все більш популярним місцем для проведення всеукраїнських та міжнародних заходів. Конференц-інфраструктура Premier Hotel Odesa сприятиме розвитку міста, як нового напрямку для бізнес-подій. Готель зможе надати альтернативу для проведення заходів компаніям, які планували, але не змогли провести подію за кордоном", — зазначає Олег Болотов, генеральний директор мережі готелів Premier.

Довідка:

Premier Hotel Odesa розташований в одному з найпрестижніших районів міста – на Французькому бульварі неподалік Аркадії. Після реконструкції для розміщення доступно 200 номерів різних категорій. Інфраструктура комплексу представлена конференц-залами загальною площею понад 1000 м², тематичними ресторанами, wellness-центром. Premier Odesa Wellness Club буде оснащений двома басейнами: плавальним і дитячим. Відкриття заплановано на жовтень цього року.

Готель став 17-м об’єктом у складі мережі Premier.

АТ "ТАСКОМБАНК" — один із найстаріших комерційних банків України, заснований у 1989 році. Банк надає повний спектр фінансових послуг корпоративним Клієнтам, малому та середньому бізнесу й приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи "ТАС", яка залишається однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. З 2019 року входить до переліку системно важливих банків. Посідає 17 місце в рейтингу НБУ за розміром активів за підсумками 1 кварталу  2020 року. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 285