Виплати вкладникам Ощадбанку радянського Союзу робитимуть не в один момент. Їх розтягнуть у часі. Нацбанк працює над видачею депозитних карток, на які й будуть перераховувати компенсаційні гроші.

Президент сказав: Вклади "Ощадбанку" повернуть - ВІДЕО

Василь Невмержицький, директор казначейства комерційного банку: "Думаю в ближайшее время запустят. Это механизм вынужденный, он не обходим для украинского рынка, и спокойствия населения".

В уряді розраховують, що гроші з картки населення поспіхом не витрачатиме. А вибиратиме між витратами і заощадженням грошей на вигідних умовах. Банкіри припускають - вкладникам запропонують ще й високі відсотки за такими вкладами.

Ерік Найман, експерт фінансового ринку:"Рыночный метод – повышение процентной ставки.. А административный - ввести запрет на досрочное снятие депозитов… Это под силу только НБУ. У комбанков остается только один рычаг, которым они активно пользуются – это высокие проценты по депозитам".

Загалом виплати отримають понад 5,5 мільйонів осіб. На це потрібно буде 6 мільярдів гривень. Компенсація не залежатиме від розміру вкладу на Ощадній книжці СРСР.

Теги: ощадбанк вклады экономика компенсация финансы сбербанк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4678