Зняття готівки в банкоматі чужої для картки фінустанови - послуга не безкоштовна. Якщо це не об’єднана мережа з кількох банків. Але вже є перша установа, що запустила картки, з яких можна знімати гроші будь-де - без комісії. Підтримала проект одна з міжнародних платіжних систем.

Банківські програми "кеш-бек" згасатимуть, бо банкам нецікаві відрахування за покупки

Павел Рихлінський, генеральний менеджер міжнародної платіжної системи: "Думаємо, це позначиться і на якості обслуговування і збільшить кількість трансакцій. За правильного позіцінонування так можна змінити поведінку власників карток, і збільшити ефективність мереж банкоматів.

Такі картки вже є на заході. Як приклад - досвід Польщі. Громадяни, там уже понад рік мають змогу безкоштовного користуватися будь-якИм банкоматом. Відтак - і менше знімають готівки. І частіше розраховуються у торгівлі. Аналітики погоджуються - фінустанови будуть у виграші, навіть попри те, що самі сплачують комісію, яку раніше брали з клієнтів.

Виплати Ощадбанку: Гроші вкладників перерахують на депозитні картки

Борис Кушнірук, експерт фінансового ринку: "Розрахунок буде в тому що будуть зростати залишки дешевих коштів. Тому що по картковим рахункам нарахування процентів дуже мале".

Вигоду мають і клієнт, і банк. Перші економлять на комісії, не гають часу на пошуки банкоматів, без проблем і без комісії розраховуються у торгівлі. А фінустанова отримує постійне джерело ресурсу. І комісійні від торговельних мереж.

Теги: наличные карточка банковский сектор без комиссии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5225