Загроза стабільності євро - не зникла. Агенція Мудіс попередила - перегляне рейтинги усіх держав Єврозони. Вже у першому кварталі 2012-ого року. Фінансистів не переконали реформи, які ухвалили лідери регіону на нещодавньому саміті.

Еврозона і ЄС залишаються вразливими для подальших потрясінь, підкреслюють в агенції Мудіс. Адже наслідки бюджетних обмежень, про які домовилися 27 країн зони - ще не скоро себе проявлять. Заява агенції стала першою реакцією на невтішні результати Саміту. Це т ому що навіть не всі держави зголосились на нові умови.

Владислав Лук'янов, член комітету ВР із питань бюджету: "Страны ЕС были близки чтобы принять решение консолидировано. Великобритания не подержала те решения, которые предлагались".

Заяву Мудісу підтримала ще одна агенція – Фітч. Євро одразу подешевшав до позначки один долар 31 цент. Це рекордно низька цифра для двох останніх місяців. І це ще не межа.

Ерік Найман, експерт фінансового ринку: "Сейчас то? что касается Ервопы, – это либо плохой сценарий, либо очень плохой сценарий. При этом плохой - евро сползет на 1.20-1.25".

Дуже поганий сценарій - це взагалі розвал еврозони. У такому випадку, вважає відомий економіст Рубіні, євро обвалиться ще на 30-40 %. І тоді зрівняється з доларом.

Теги: валюта доллар евро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1851