Національний банк  змінив приорітети  щодо збереження золотовалютного резерву.  У  січні активно  розпродував євровалюту. І її частка у  резервах зменшилась на піввідсотка. Натомість  долари, навпаки, скуповував.

Через іпотечні позики кількість розлучень скоротилася на чверть

НБУ вдало скористався зростанням євро в січні. І продавав цю валюту за високим курсом. Максимальні значення  тримались не більше ніж тиждень.  Саме через таку надмірну мінливість грошей старого світу, переважна більшість аналітиків радять українцям не  вкладати у євро. Та й взагалі не грати на коливаннях курсу. 

Ерік Найман, експерт фінансового ринку : " По- прежнему  не   рекомендую  инвестировать  в евро.  Мне не нравится  эта  валюта. Она ситуативно растет.  Больше напоминает замануху  или кусочек  сыра  который  положили  в мышеловку".

Ставки по депозитам во всех банках Украины рухнули

Із  звичних  для  українців інструментів заощадження  залишаються  долар і гривня. Останній фахівці і радять віддати перевагу. Особливо, якщо покласти на депозит. Девальвація, якщо і буде,то не більше ніж на 10 процентів. Хоча  Кабмін передбачає середній курс за рік - 8 гривень 40 копійок за долар

Дмитро Власов, директор казначейства комбанку : " Особых резких   колебаний не ожидаю. Поэтому можете  часть положить в гривне часть в валюте, если  это  беспокоит. А если   человек  рисковый то пусть лежат в гривне.  Потому  что  проценты   перекроют  рост  доллара".

Депозитні відсотки, які є зараз, перекриють можливу девальвацію до  рівня 9.60. Навіть  якщо ставки знизяться  до 15-17 річних, вони все одно дозволять заробити на  гривні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: валюта деньги доллар вклад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2921
Загрузка...
Загрузка...