У Кабміні переконані - долар цього року в середньому коштуватиме 8 гривень 40 копійок. А до 2016-го не більше ніж вісім із половиною. План можна виконати, та є багато умов - зауважують банкіри.

Олександр Новіков, член наглядової ради союзу банків : " Это вполне  достижимые  цифры. Но при этом  есть  много оговорок – если будет кредит  МВФ, если  будет рост в пропорции ВВП.  Вернутся ли  к нам  инвесторы".

Аналитический обзор рынка за вторник, 12 февраля 2013 года

 Суттєво вплинуть на курс борги держави. Цього року слід віддати 9 мільярдів доларів. Якщо вчасно знайте гроші чи домовитися з кредиторами, проблем із доларом не буде. Він за підсумками року коштуватиме не більше ніж вісім гривень сорок копійок.

Ерік Найман , експерт фінансового ринку :  "Точка невозврата   будет пройдена  в конце мая. Что нам до конца  мая  надо будет  решить    долговую проблему".

Курсы наличных валют

 Доки уряд та НБУ домовлятимуться з МВФ чи іншими кредиторами, курс гривні суттєво не зміниться. Зміцнити її зможе відновлення економіки Європи. Будемо продавати більше на експорт за валюту. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина валюта гривна курс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1418
Загрузка...
Загрузка...