НБУ назвав документи, які можна пред’явити для обміну ВКВ. Окрім звичного паспорта, це ще й закордонний, посвідчення особи для виїзду за кордон чи біженця, дозвіл на постійне проживання. Такий перелік, теоретично, трохи звузить можливості, для шахрайських операцій.

"Убезпечити ситуації, коли наші паспортні дані використовуються у незаконний спосіб, скажімо важко. Я купив мобілу в одному магазині, і через певний час приходить лист про борг. Коли почав з’ясовувати, то виявилось, що в іншому магазині на мої документи було придбано телефон по контракту і там наробили боргів", - розповідає експерт фінансового ринку Борис Кушнірук.

Особливо громадяни побоюються саме використання копій документів у обмінних пунктах для шахрайських операцій. Передачі документів до податкової чи фінмоніторингу страхаються менше. Адже сьогодні заробітки у пересічних українців не такі й значні і дозволяють заощадити за місяць не більше ста-двохсот доларів.

"Эта мера была предпринята для борьбы с "черным рынком". Но, с другой стороны, такие нововведения будут способствовать "черному рынку", потому что люди, которые захотят купить валюту, они смогут ее купить на "черном рынке", - упевнена керуючий партнер юридичної компанії Анна Вронська.

Із грошима, які побажають обміняти пересічні українці, вони спокійно можуть іти на чорний ринок, щоб не афішувати своїх документів. Тож усі ймовірні офіційні заробітки банків стануть неофіційними і потечуть у чиїсь кишені. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr мошенничество с кредитами валюта с паспортом
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 849