Випадок із донеччанином, який після обміну валюти отримав листа від митарів - збіг. Заявив заступник начальника Головного управління податкової міліції Борис Дзюба. Податкова не обробляє інформації з паспортними даними громадян, що зберігається в пунктах обміну валют. Це у компетенції Нацбанку.

Водночас , за інформацією прес-служби ДПС, із жовтня минулого року у Донецькій області стартувала комплексна програма легалізації зайнятості та доходів громадян. Протягом року митарі надіслали понад 230 тисяч повідомлень із проханням задекларувати кошти. Як результат - вивели з тіні статки понад 90-та тисяч жителів області. Переважна більшість із яких оформили належним чином відносини з роботодавцями. Ще 9 тисяч зареєструвалися підприємцями. Інші просто подали декларації та сплатили податок на доходи фізичних осіб.

"Співпадіння. Це там 100% було співпадіння. Його по другому питаню запрошували, і там таке співпадіння получилось. Ніякого зв'язку з тим, що він обміняв, і до нього прийшла бумага – немає", - заявив телеканалу UBR заступник начальника Податкової міліції Борис Дзюба.

Теги: декларация ubr гнау валюта с паспортом
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 894