В Україні дорожчає долар. Порівняно з минулим тижнем на 4 копійки. Наразі, курс продажу становить 8 гривень 5 копійок. Фінансові аналітики кажуть: для цього є 2 причини. По-перше – світова криза. Валюта додає у вартості через борги, які не може сплатити Греція. По-друге – з минулого тижня в Україні діють нові правила здійснення валютних операцій. А саме - скасовані максимальні обмеження на різницю між купівлею та продажем коштів. До того ж, здійснити таку операцію можна лише з паспортом. Щоправда, на думку експертів, номінально курс долара зріс несуттєво. У Росії, Казахстані або країнах Східної Європи ситуація дещо гірша.

"У нас Нацбанк проводит такую политику, что он пока удерживает гривну от номинальной девальвации. Удерживает доллар от роста. Это достигается за счет того, что периодически, иногда, Нацбанк выходит на рынок с интервенциями. Правда, это достаточно редко происходит. А так же за счет каких-либо ограничений, которые он наложил на проведение валютных операций", - пояснив телеканалу UBR фінансовий аналітик Микола Івченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нбу подорожание доллары ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2228