Євро дешевшає в парі з доларом та іншими світовими валютами на побоюваннях поглиблення боргової кризи в єврозоні та зниження кредитного рейтингу США після погіршення прогнозу до "негативного".

Між тим єна дорожчає по відношенню до всіх основних валют в очікуванні даних про уповільнення зростання промислового виробництва в єврозоні та Філадельфійському регіоні США, повідомляє агентство Bloomberg.

Курс євро впав у вівторок до 1,4226 долара з 1,4235 на закриття попередньої сесії в Нью-Йорку.

За євро дають 117,29 єни проти 117,66 напередодні. Долар подешевшав до 82,43 єни з 82,66 ієни за підсумками торгів у понеділок.

Рейтингове агентство Standard & Poor's у четвер підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги США на рівні "ААА/А-1 +", але погіршило прогноз довгострокових рейтингів до "негативного" з "стабільного".

Це означає, що в перспективі США можуть втратити найвищий рівень кредитних рейтингів, якщо не вдасться погодити план скорочення бюджетного дефіциту і державного боргу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: євро валюти єна
Источник: Экономическая правда Просмотров: 2033
Loading...