На міжбанківському валютному ринку пройшли перші торги 2012-ого. На них курс євро зріс на 10 копійок. Так зреагували учасники міжбанку на три дні новорічного простою. Хоча на світових майданчиках вже з 4 січня євро дешевшав. На тлі невтішних даних щодо активності виробництва в Єврозоні. На торгах євровалюта просіла до позначки один долар 29 и 8 десятих цента. Подальше знецінення можливе. Хоча межа падінню є.

Олексій Козирєв, директор казначейства комерційного банку: "Евро может максимум опускать к доллару США до 1, 25. Потому что исторически сложилось. При курсе 1,3 доллара за евро-это тот паритет , который складывается в развитии между товарными потоками между странами Евросоюза , США и другими крупнейшими игроками. При нарушении этого баланса – возникают колоссальные потери не только на курсовой разнице, но и экономическом плане".

До таких прогнозів, дослухаються і українці. Євро стали довіряти менше. Тому обмінюють її на нашу гривню.

Марина Нестеровська, директор департаменту комерційного банку:"Коли іде падіння курсу і потреба в нацвалюті, то відповідно хоче здати, щоб не втратити на курсі. Бо завтра курс буде ще нижчий".

Зміни прогнозів по євро можливі у разі загострення проблем у США щодо рівня держборгу. Влітку на тлі суперечок конгресу з президентом долар впевнено падав щодо валюти ЄС.

Теги: валюта деньги экономика евро курс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2113