Попри завіряння Франції та Німеччини у непорушності союзу і підтримці Греції - курс євро продовжує знижуватися. Інвестори бояться, що ризик дефолту Греції підвищить вартість позик для всіх інших країн Єврозони.

У четвер за євро давали 1 долар 37 і 17 сотих цента. Причому, така незначна зміна котирування для провідних валют, суттєво позначилася на гривні. Євро в обмінних пунктах уже можна придбати по 11 гривень 10 копійок. Тоді як останні півроку середнє значення становило 11.60. Нині фахівці не виключають, що можна очікувати навіть 10 гривень - якщо криза перекинеться на інші держави ЄС, зокрема Італію.

"То курс евро за 2-3 года может упасть до паритета – т.е. - 10. В краткосрочной перспективе это движение вниз на 1.25-1.35. Против гривни - это в районе 10 гривень за евро", - розповів телеканалу UBR експерт фінансового ринку Ерік Найман.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: европа евро ubr курс в обменниках
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1958