Світ постійно змінюється і це завжди так захоплює! Найчастіше це доволі плавний процес, і ми можемо навіть не помітити перехід між різними епохами. Але не цього разу!

2020 й рік — це дійсно рік-виклик для всього світу, тому що перехід до "нової реальності" здійснюється в рекордно швидкий термін. Так, часом буває страшно від того, що немає впевненості в завтрашньому дні, і незрозуміло, що робити далі. Та чи будемо ми згадувати про колишню стабільність, або "вливатися в потік" і думати, як жити та розвиватися в новий час — залежить від нас самих.

Компанія BDO в Україні хоче підтримати своїх клієнтів і бізнес-партнерів та організовує онлайн-майданчик, де можна обговорити найактуальніші питання з ведення бізнесу в період "турбулентності".

ЩО? Безкоштовна онлайн-конференція "Rethink your business. Challenges of Digital Transformation"

ДЕ? Онлайн

КОЛИ? 20-22 жовтня, 2020 з 10:00 до 13:00

Програма конференції включає 18 надихаючих виступів фахівців і партнерів компанії BDO, які допоможуть розібратися в поточних кризових ситуаціях бізнесу, а також розкажуть про ефективні моделі подолання кризових ситуацій за допомогою трьох етапів — Реагування (React), Відновлення (Resilience) і Впровадження (Realise), які об'єднуються в загальну глобальну стратегію BDO під назвою "Rethink".

Кожен з трьох днів конференції буде присвячений одному з етапів моделі Rethink:

20 жовтня — React-day: поговоримо про те, як компанії реагують на кризу, і як мінімізувати його вплив на бізнес.

21 жовтня —  Resilience-day: присвячений питанням забезпечення стійкості і підтримки бізнесу в кризовий час.

22 жовтня —  Realise-day: поговоримо про позитивну адаптацію до нових бізнес-моделей і забезпечення успіху в "новій реальності".

На конференції очікується більше 250 власників, управлінців, керівників департаментів і фахівців з інновацій українських компаній, які шукають ефективні шляхи виходу з кризи.

На конференції "Rethink Your Business" ви:

 • зможете скористатися практичними порадами щодо реагування на кризу з мінімальними втратами для бізнесу;
 • отримаєте перелік антикризових дій, які необхідно вжити бізнесу аби "утриматися на плаву" під час кризи;
 • дізнаєтеся про способи підтримки бізнесу і його поступовій адаптації до нових умов;
 • зрозумієте, як успішно провести діджитал-трансформацію вашого бізнесу;
 • визначите ключові принципи ефективного управління бізнес-процесами в компанії;
 • отримаєте корисні рекомендації про те, як швидко задовольняти мінливі потреби клієнтів і ринку в цілому;
 • дізнаєтеся, як керувати бізнесом по-новому.

Натисніть ПРОГРАМА, щоб детальніше ознайомитися з програмою заходу.

"В даний час нові технології на величезній швидкості трансформують цілі галузі, і власникам бізнесу необхідно дуже швидко реагувати на зміни та отримувати нові знання найширшого спектра. В даному випадку немає іншого виходу, крім роботи за межами можливого. Все, що раніше було складно і довго реалізовувати — в період коронакризи реалізовувалося за лічені години. Слід розуміти, що саме зараз ви — потрібна людина, що опинилася в потрібний час у потрібному місці. Відчуйте цей момент і дійте!" — каже CEO BDO в Україні Віра Савченко.

Ми намагатимемося зробити конференцію максимально корисною і цікавою, аби кожен забрав із собою нові ідеї, цінну інформацію, гарний настрій, а, якщо маєте охоту  ще й подарунок!

Rethink your business. Challenges of Digital Transformation — безкоштовна онлайн-конференція - фото 2

Rethink your business Challenges of Digital Transformation — бесплатная онлайн-конференция по переходу в новую реальность от компании BDO

Мир постоянно меняется, и это всегда так захватывает! Зачастую этот процесс происходит плавно, и мы можем даже не заметить перехода между разными эпохами. Но не в этот раз!

2020-й год — это год-вызов для всего мира, потому что переход к "новой реальности" осуществляется в рекордно быстрые сроки. Да, порой бывает страшно от того, что нет уверенности в завтрашнем дне, и становится непонятно, что делать дальше. Но будем ли мы вспоминать о былой стабильности, или "вливаться в поток" и думать, как жить и развиваться в новое время — зависит от нас самих.

Компания BDO в Украине хочет поддержать своих клиентов и бизнес-партнеров и организовывает онлайн-площадку, где можно обсудить самые актуальные вопросы по ведению бизнеса в период "турбулентности".

ЧТО?  Онлайн-конференция БДО "Rethink your business" Challenges of Digital Transformation

ГДЕ?  Онлайн

КОГДА?  20-22 октября, 2020 с 10:00 до 13:00

Программа конференции включает 18 вдохновляющих выступлений специалистов и партнеров компании BDO, которые помогут разобраться в текущих кризисных ситуациях бизнеса, и расскажут об эффективных моделях преодоления кризисных ситуаций с помощью трех этапов — Реагирование (React), Восстановление (Resilience) и Внедрение (Realise), объединенных в общую глобальную стратегию BDO "Rethink".

Каждый из трех дней конференции будет посвящен одному из этапов модели Rethink:

20 октября   React-day: поговорим о том, как компании реагируют на кризис, и как минимизировать его воздействие на бизнес.

21 октября   Resilience-day: посвящен вопросам обеспечения устойчивости и поддержания бизнеса в кризисное время.

22 октября —  Realise-day: поговорим о позитивной адаптации к новым бизнес-моделям и обеспечении успеха в "новой реальности".

На конференции ожидается более 250 собственников, управленцев, руководителей департаментов и специалистов по инновациям украинских компаний, которые ищут эффективные способы выхода из кризиса.

На конференции "Rethink Your Business" вы:

 • сможете воспользоваться практическими советами по реагированию на кризис с минимальными потерями для бизнеса;
 • получите список антикризисных действий, которые необходимо предпринять бизнесу с целью "удержаться на плаву" во время кризиса;
 • узнаете о способах поддержки бизнеса и постепенной его адаптации к новым условиям;
 • поймете, как успешно провести диджитал-трансформацию вашего бизнеса;
 • определите ключевые принципы эффективного управления бизнес-процессами в компании;
 • получите полезные рекомендации о том, как быстро удовлетворять меняющиеся потребности клиентов и рынка в целом;
 • узнаете, как управлять бизнесом по-новому.

Нажмите ПРОГРАММА, чтобы ознакомиться с подробной программой мероприятия

"В настоящее время новые технологии на огромной скорости трансформируют целые отрасли, и владельцам бизнеса необходимо очень быстро реагировать на изменения и получать новые знания самого широкого спектра. В данной ситуации нет иного выхода, кроме работы за пределами возможного. Все, что раньше было сложно и долго реализовывать — в период коронакризиса реализовывалось в считаные часы. Следует понимать, что именно сейчас вы — нужный человек, оказавшийся в нужное время в нужном месте. Прочувствуйте этот момент и действуйте!" — говорит CEO BDO в Украине Вера Савченко. 

Мы постараемся сделать конференцию максимально полезной и занимательной, чтобы каждый унес с собой новые идеи, ценную информацию, хорошее настроение, а при желании  и подарок!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 261