Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов прийняв Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні Лілу Ролдан Васкес де Муан. Сторони домовилися про співпрацю, зокрема, в економічній та культурній сферах. За словами пані Посла, представники аргентинського бізнесу обов’язково долучаться до першого Київського інвестиційного форуму, адже зацікавлені інвестувати у столицю України. Про це повыдомила прес-служба КМДА.

Читайте также: Невозврат НДС и суды отпугивают иностранных инвесторов от Украины

"Київ дуже цікавий аргентинцям і з точки зору економічної співпраці, і в питаннях культури. Тому ми обов’язково відвідаємо ваш інвестиційний Форум. Крім того, як відомо, на території Аргентини проживає дуже потужна українська діаспора. І в нашій столиці є щонайменше два пам’ятники Тарасові Шевченку. З вашого дозволу ми б хотіли ініціювати встановлення пам’ятника аргентинському діячеві в Києві", – сказала Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Зі свого боку Олександр Попов підтримав ініціативу дипломата та пообіцяв сприяти у встановленні такого пам’ятника.

"Між нашими країнами та столицями не перший рік існують дуже хороші та дружні стосунки. Думаю надалі ми будемо їх лише розвивати та поширювати. Мені приємно, що ми маємо повне порозуміння з пані Лілою Ролдан Васкес де Муан", – підкреслив Олександр Попов.

Читайте также: Инвестиции в евросувениры:оправдается ли риск

Теги: киев инвестиции
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1548