Другий день триває всесвітній економічний форум у Давосі. Одна з головних тем - порятунок Греції. Світові лідери заявляють, що шукатимуть шляхів, аби держава залишилася в Єврозоні. Тож МВФ та Європейський фонд нададуть їй фінансову допомогу.

Оллі Рейн, комісар з економічних питань ЄС: "Ми готуємо пакет фінансової допомоги, який дозволить Греції подолати боргову кризу. Переглянули економічні умови для цієї країни. Адже якщо вона вийде з організації, це суттєво вдарить по всій єврозоні".

Дивісться також: Давос: Німеччині загрожує європейський сценарій

Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон закликав Європу до вільної торгівлі з Індією та Сполученими Штатами. Політик вчергове розкритикував план порятунку єврозони. Лідери Старого Світу приймають рішення, які, навпаки, підривають господарство регіону.

Дивіться також: Давос-2012: У кризі винні німці?

Девід Кемерон, прем'єр-міністр Великобританії: "Ми не повинні хапатися за все відразу. Замість цього краще підписати двосторонню домовленість вже цього року. Вільна торгівля з країнами додала б до ВВП Європи дев'яносто мільярдів євро. Такий договір приніс би ЄС більше користі, ніж усі рішення, ухвалені раніше".

У Давосі триває 42-ий Всесвітній економічний форум. Політики зі 100 країн обговорюють світове майбутнє.

Теги: мвф экономика ес греция кризис давос
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1442