Кризу в Європі подолають. Із такими заявами виступила Ангела Меркель на Всесвітньому Економічному Форумі у Давосі. Для цього необхідно створити фіскальний союз, який посилить інтеграцію. Водночас канцлер Німеччини висловилась проти збільшення фінансової допомоги для країн єврозони. На думку Меркель, фонд ЄС у 770 мільярдів євро - більш ніж достатній.

Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Якщо Німеччина, яка представляє усю європейську спільноту, щось обіцяє і не зможе цього виконати через сильну атаку ринків - постраждає увесь Старий Світ. Ми не хочемо такої ситуації".

А в цей час вулиці Давоса заполонили мітингувальники. Вони звинувачують учасників Форуму в тому, що вони зібралися не для того, аби допомогти країнам подолати труднощі. Насправді новІ економічні системи впроваджують задля збільшення власних прибутків.

Куми Найду, організатор: "Демократіями наших країн керують держави, що пропагують корпоративну владу. Та чи має хтось з нас право голосу? Абсолютно ні. Ця корпорація просто використовує інших задля власних інтересів. Тому ми хочемо, аби вона стала більш відповідальною до решти країн".

Нагадаємо, на 42-му щорічному форумі в Давосі зібралися учасники зі ста країн, зокрема 40 лідерів держав. Вони вирішують майбутнє світу та шукають шляхів подолання економічної кризи.


Теги: экономика меркель кризис давос
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2419