Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі почати уточнення макроекономічних показників розвитку на 2012 рік відповідно до росту економіки. На їх основі Міністерству фінансів доручено розробити відповідні зміни в бюджет-2012, повідомили в прес-службі КМУ.

Сьогодні ж Міністерство фінансів почало розробку змін до бюджету на поточний рік з метою втілення соціальних ініціатив, проголошених Президентом України 7 березня.

Глава Уряду поставив завдання розробити законопроект про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет на 2012 рік" до кінця березня. Микола Азаров висловив сподівання , що вже на початку квітня документ буде передано у Верховну Раду, а до кінця місяця парламентарі його розглянуть та ухвалять. Таким чином, вже з травня буде можливо розпочати виконувати через бюджет держави нову соціальну політику.

Микола Азаров підкреслив, що безумовно, Уряд виконає визначені Президентом завдання щодо суттєвого підвищення рівня соціальної захищеності громадян.

Теги: азаров госбюджет
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 819