Угоду про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД підписали глави урядів країн Співдружності у Петербурзі. Мова йде про створення нового фундаменту торговельно-економічних відносин, заявив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

Окрім угоди про створення зони вільної торгівлі, сторони ухвалили ще 28 документів. Зокрема, підписали договір про основні принципи політики у сфері валютного регулювання та контролю у державах СНД, затвердили концепцію стратегічного розвитку залізничного транспорту до 2020-го року. Дійшли глави країн Співдружності і консенсусу щодо запровадження єдиної системи обліку громадян третіх держав та осіб без громадянства, що в’їжджають на територію визначених країн. Крім того, у наступному році керманичі домовилися виділити асигнування на створення і розвиток об’єднаної системи ППО.

"Заключение такого важного соглашения, которое упрощает условия ведения бизнеса, создает возможности для нашего бизнеса без всяких изъятий, без всяких, скажем, фискальных нагрузок торговать на таком большом рынке. А вчера приводилась цифра: порядка 140 миллиардов доларов товарооборот в рамках стан СНГ уже на сегодняшний момент - 50 миллиардов уже наши. Т.е., больше, чем одна треть. Конечно – это большое достижение", - заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: азаров ubr зст снг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 679