Сьогодні останнє попередження отримали виробники побутової хімії і товарів широкого вжитку. Хоча про рейдові перевірки продовольчих груп товарів в Антимонопольному оголосили ще на початку місяця.

Василь Цушко, голова антимонопольного комітету: "Мы хотим предупредить заранее, что после того, как мы начнем закупку на рынках, проверку в лабораториях - что бы никто на нас не обижался"

Окрім недобросовісної конкуренції, каратимуть за погану якість товарів, що потрапляють на прилавки. Візьмуться також за неправдиву рекламу. А там самі штрафи можуть призвести до банкрутства.

Виробники хімічної продукції, апелюючи до комітету, нагадали. На дев’яносто відсотків ринок заповнений імпортом, або ж продукцією підприємств, що належать західним компаніям. Мовляв, саме вони порушують всі норми, і під назвами відомих брендів наповнюють ринок непОтребом.

Олексій Голубов, президент союзу хіміків України: "Но если вникнуть в то, что западные компании открыли здесь много фирм. Они производят эти вещества моющие по технологиям, которые у них на родине запрещены"

Антимонопольний комітет пообіцяв навести лад у ланцюгу виробник - постачальник - продавець. Від п’яти до десяти відсотків від валового обороту компанії. Такі розміри стягнень із виробників неякісної продукції можуть призвести до банкрутства.

Теги: амку штраф цушко проверки качества
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1080