Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко припускає дефіцит Пенсійного фонду менш як 17 млрд гривень у разі прийняття пенсійної реформи. Про це він повідомив журналістам. "Якщо буде прийнято пенсійну реформу, ми зможемо ситуацію поліпшити.

Не 17 (млрд), а, може, буде ще менше", - сказав віце-прем'єр. Він зазначив, що поліпшенню ситуації в Пенсійному фонді сприятимуть також раніше ухвалені рішення щодо включення шахтарів і фізичних осіб-підприємців у категорії осіб, що здійснюють внески у фонди соціального страхування, введення єдиного соціального внеску й норма про необхідність мінімальної зарплати на рівні 2,5 тис. гривень для тих, хто хоче отримати автоматичне відшкодування ПДВ.

Зі слів Тігіпка, завдяки цим рішенням, у січні-лютому доходи ПФ збільшилися на 22% порівняно з аналогічним періодом 2010 року. Як повідомляло агентство, Тігіпко прогнозує, що до 2015 року Пенсійний фонд буде дефіцитним. У січні він прогнозував, що дефіцит ПФ в 2011 році становитиме 19 млрд гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тигипко дефицит пенсионная система
Источник: Украинские новости Просмотров: 1072