В Україні триває зниження цін на плодоовочеву продукцію. Це найдовший такий період в історії саме цього сегмента. Минулого тижня плодоовочевий кошик подешевшав ще майже на 1,5%.

Держкомстат ось-ось має оприлюднити показники інфляції за вересень. Яка буде цифра - вперше не прогнозують навіть в НБУ. У стінах регулятора називають одразу навіть не два, а три сценарії – маленька дефляція, маленька інфляція, або інфляція менше ніж відсоток. Ймовірність кожного – 33 відсотки. Зате щодо фруктів та овочів не мають сумнівів у позитивних даних.

"По продуктовій групі, окрім м’яса може бути зниження по овочам, або іх стабільність. Є вірогідність мати продовольчу дефляцію", - припустив керівник Групи радників голови НБУ Валерій Литвицький.

Причина подешевшання - дуже гарний урожай. Як підкреслюють всі експерти, Кабміну неймовірно пощастило. Вродило все - картопля капуста, морква. Та й загалом майже всі овочі та фрукти. Не кажучи вже про зерно. Тому вартість відчутно знижується на радість споживачам та лихо виробників. Останні вичікують і лякають зростанням цін. Аналітики ж бачать перспективу, принаймні ще на жовтень, збереження нинішньої тенденції. І саме це допоможе урядовцям вкластися у однозначний показник інфляції.

"По моим оценкам, инфляция по итогам года, по текущим тенденціям, составит 9%. И это очень похоже на правду. Но ту надо понищать, почему это происходит. Основная причина - низкие доходы людей", - пояснив ситуацію експерт фінансового ринку Ерік Найман.

Саме невисокі доходи українців негативно позначаються на інших продуктових секторах. Приміром - по м’ясо-молочній галузі. На її продукції пересічні українці мусять економити. Тож радіти відносно низькій інфляції можуть хіба багаті громадяни. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr инфляция в 2011 дешевые овощи
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 545