Досвід "єдиного вікна" надання соціальних послуг має бути запроваджений в усій Україні. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська за підсумками візиту до відділення "Вишенька" Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" у Вінниці.

Влада пообіцяла підвищення пенсій у січні, березні та грудні

"Сьогодні – це унікальне місце в Україні, де можна побачити відкритий офіс щодо надання соціальних послуг. Наше завдання зробити так, щоб такі офіси з’явилися в кожному районі Вінницької області, а згодом – й по всій Україні. Людина, звертаючись до такого офісу, отримує повністю усю необхідну їй інформацію, прозору систему нарахувань. Це відбувається вчасно та оперативно", – зазначила вона.

Наталія Королевська повідомила, що спільно з міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом обговорено питання, як ще поліпшити роботу такого офісу та автоматизувати систему надання пільг.

Міністр окремо наголосила, що запровадження такого "єдиного вікна" не лише полегшує доступ громадян до отримання соціальних послуг, але й дозволяє певним чином скоротити видатки бюджету. "Завдяки такій системі ми можемо не тільки скорочувати видатки бюджету, а й ефективніше використовувати ці кошти", – сказала вона.

Королевская отчиталась о соцвыплатах: Долгов нет


На завершення Наталія Королевська зазначила, що за декілька місяців спільно з головою ОДА Вінницької області відбудеться всеукраїнська нарада, на якій буде продемонстровано принцип дії "єдиного соціального вікна".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: винница королевская социальное окно
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1140
Загрузка...
Загрузка...