На світових фондових ринках - різке зниження через погані новини про стан економіки. 22 вересня під час торгів на Нью-Йоркській біржі індекс Доу-Джонса зменшився на понад 3% - до річного мінімуму. Акції на основних майданчиках Європи знецінилися більше ніж на 4%. Інвестори активно позбуваються своїх активів, бо очікують чергового витка рецесії у глобальному господарстві. Такої самої думки дотримуються і в багатьох фінансових установах. Так, голова Світового банку Роберт Зоеллік заявив, що економіка увійшла в небезпечну зону.

"Світова економіка - в небезпеці. Настали важкі часи, і потрібні рішучі дії. Я досі впевнений, що розвинені господарства не повернуться до стану рецесії, але віра у відновлення стабільного приросту щодня зникає на тлі поганих новин", - зазначив голова Світового банку Роберт Зоеллік. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: фондовые рынки ubr мировой банк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1142