Київська мiська рада має намiр збiльшити територiю Києва на 2 тисячі гектарів за рахунок територiї Київської областi. Про це повiдомила секретар Київради Галина Герега, передає "Інтерфакс-Україна".

Процедура розробки проектів землеустрою може змінитися

"Зазiхання на територiю Києва нашими сусiдами змусило нас розробити такий проект, встановити зовнiшню межу Києва та затвердити її територiю", - заявила секретар Київради.

Вона наголосила, що Київ уже не один рiк бореться з Київською областю щодо низки спiрних територiй, зокрема Бiличанського лiсу, прилеглого до селища Коцюбинського.

"Як ми бачимо з практики, обстоювати це в судах, не маючи затверджених меж мiста, практично неможливо", - сказала Герега.

За її словами, Київ має намiр затвердити територiю мiста в розмiрi 84,974 тисячі гектарів, збiльшивши територiю столицi на понад 2 тисячі гектарів за рахунок територiї Київської областi.

Водночас Київ має намiр передати Київськiй областi 659 гектарів.

Герега нагадала, що питання про затвердження меж Києва обговорюється з 1994 року.

"Ми розумiємо, що буде протистояння з їхнього (Київської областi – ред.) боку, однак ми iншого шляху не маємо: ми боротимемося за територiю Києва й обстоюватимемо права територiальної громади", - наголосила вона.

За її словами, цей проект буде винесено на обговорення з керiвництвом Київської областi. Якщо не вдасться вирiшити це питання, то Київ звертатиметься до Верховної Ради.

Нагадаємо, що в січні на розгляд Київради поступив проект розширення меж столиці, за яким нинішня площа Києва (83,585 тисячі гектарів) збільшиться до 84,974 тисячі гектарів.

Самые скандальные стройки в Киеве в 2012 году

Проте тоді Київська обласна державна адміністрація спростувала інформацію про можливе розширення меж Києва за рахунок земель Київської області.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев земля территория
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1682
Загрузка...
Загрузка...