Українська економіка після значного ослаблення в 2009-му поступово відновлюється. Цьогоріч приріст у машинобудуванні становив 21%, у металургійному комплексі - майже 12,5%, в АПК – 14%. Досягненню таких показників сприяло і залучення прямих іноземних вливань. 80% коштів надійшли із ЄС. Головною умовою для подальшого розвитку господарства підприємці називають поліпшення інвестиційного клімату.

"Головна проблема для інвесторів зараз навіть не ставки податків. Головна проблема - це питання великих масштабів корупції, питання дуже складного адміністрування сплати податків. По цьому показнику ми 181 місце у світі займаємо серед 183 держав", - заявив президент УСПП Анатолій Кінах.

Також інвестори повинні бути впевнені, що їхні гроші захищені. Нині за обсягом залучення вкладів лідирує Дніпропетровщина, яка посідає перше місце у державі за кількістю реалізованої промислової продукції на душу населення.

"Для повышения эффективности работы с инвесторами в области создано региональное инвестиционное агентство. Его задача, подготовка инвестиционных предложений, поиск инвесторов и сопровождение проектов от стадии на уровне идеи до ее реализации", - пояснив в. о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний.

Активно залучатимуть інвестиції і в рамках розвитку високотехнологічного машинобудування. Продукція саме цієї галузі, на думку урядовців, здатна конкурувати з іноземною і за ціною, і за якістю. Та для запровадження нових технологічних систем потрібно 10-15 мільярдів доларів. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: регионы машиностроение успп ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2739