Більшість нових кредитів корпоративним позичальникам у 2012 році видано торговельним і переробним компаніям.Про це повідомили в Незалежній асоціації банків України (НАБУ), передає УНІАН.

Киев хочет взять в кредит 285 млн. гривен на троллейбусы

Згідно з повідомленням, з 1236,7 млрд грн кредитів, виданих у 2012 році корпоративним позичальникам, більшість коштів направлено торговельним (47%) і переробним компаніям (31%).

У структурі кредитного портфеля переробних підприємств станом на 1 січня 2013 року найбільшу частку (30%) становлять кредити у харчову промисловість.

Прес-служба НАБУ уточнює, що банки при формуванні кредитних стратегій враховують тенденції розвитку галузей і досить обережно підходять до кредитування реального сектору економіки.

За результатами 2012 року багато галузей продемонстрували скорочення виробництва, зокрема нафтопереробна галузь (падіння на 44,7%), будівництво (на 13,8%), металургія (на 5,7%).

Водночас галузі, що займаються виробництвом харчової продукції і тютюнових виробів, продемонстрували приріст близько 2%.

На думку експертів НАБУ, підвищити інвестиційну привабливість підприємств для банків і активізувати кредитування можливо за підтримки з боку держави.

У 2013 році держава планує направити понад 10 мільярдів гривень на розвиток і модернізацію видобувної промисловості, 650 мільйонів гривень - на підтримку тваринництва, 100 мільйонів гривень - на розвиток овочівництва і хмелярства, 166,8 мільйона гривень - на фінансування програм технічного забезпечення АПК.

Кредит связывает семью сильнее, чем узы брака

Нагадаємо, асоціація "Українське об'єднання лізингодавців" пропонує впровадити міжнародний лізинг в Україні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: нбу кредит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1004
Загрузка...
Загрузка...