Чи мають намір боротися з тіньовою економікою депутати - покаже голосування за закон  про  трансфертне  ціноутворення.   У Міністерстві  доходів і зборів заявили -  цей документ  істотно вплине на схеми мінімізації податків. Це коли компанія продає товар не за ринковою ціною просто комусь, а  пов’язаним із нею структурам. За  вартістю, яка взаємоузгоджена всередині холдингу. Збори нараховуватимуть за реальними цінами, а не тими, які вказані у контрактах. У такий спосіб прагнуть перекрити офшорні схеми. Згідно із документом, податківці зможуть контролювати трансферні ціни на операції кожної компанії обсягом понад 50 мільйонів гривень за рік. Бюджет отримає  мінімум  500 мільйонів  гривень у 2013-му. Та втричі більше - наступного.

Азаров подписал доработанный законопроект о борьбе с оффшорами

Олександр Клименко, міністр доходів і зборів : " Мы  сегодня не можем  ограничиться офшорами. Потому  что  тогда такие страны или   юрисдикции как    Кипр    кантон  Швейцарии  автоматически   не попадут под действие  закона. А закон будет только как декларация".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: депутаты ценообразование економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 889
Загрузка...
Загрузка...