Регулювання тарифів  на газ і теплову енергію має супроводжувати посиленням соціальних програм,  Адресність яких, необхідно переглянути, аби  ефективніше використовувати ресурс. Нагадав українським  високопосадовцям   представник МВФ в Україні. Адже  питання розцінок на блакитне паливо залишається  ключовою вимогою  фонду. 

Уряд чекає продовження  дискусії про надання кредиту  стенд-бай у кінці березня. Тоді місія Міжнародного валютного фонду має повернутися до України.

Обіцянка Президента - ускладнить переговори з МВФ

Ігор Прасолов, міністр економічного розвитку і торгівлі : " Мы прекрасно  пониманием  что без инвестиции внешнего привлечения  капитала  мы семимильными  шагами двигаться не сможем.  Ближе  к концу  марта  приедет  миссия  и продолжит работу. У нас  сдержанней  оптимизм  думаю найдем решение вопросов".

Аналітики вважають, що впевненість у позитивних результатах нових перемов - ослабла. Після обіцянок  перших осіб держави зберегти вартість газу для населення. Хоча  підняття  тарифів - ключовий момент для МВФ.  Але приїхати МВФ пообіцяв.

Макс Альєр, постійний представник МВФ в Україні : " Якщо відслідковуєте заяви МВФ, то це  звична практика, що ми оголошуємо дату приїзду в  останню мить. Але  коли ми говоримо, що візит відбудеться, значить переговори тривають. І той факт, що ми повідомили про час приїзду, з нашого боку  ознака обережного  оптимізму. Це,  так  би мовити, чіткий знак".

В МВФ не верят, что Янукович пообещал не повышать цен на газ

Українська  сторона погоджується, обійтися без грошей  фонду на тлі падіння економіки буде складно. Але для  їх отримання, крім газових питань, іще треба збалансувати державний бюджет, забезпечити гнучкий обмінний курс та розв’язати  низку  питань щодо банківської системи.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина мвф банки кредит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 907
Загрузка...
Загрузка...