Україна стоїть на місці. Принаймні в багатовекторності не заблукала - переконаний прем’єр-міністр Микола Азаров. На його думку, угода про зону вільної торгівлі між країнами СНД аж ніяк не завадить підписанню аналогічного документа з Європейським Союзом. Тож уряд робитиме все можливе, аби проштовхнути вітчизняні товари на ринки збуту. Втім і про гордість не забуває.

"Мы должны себя уважать. Об этом наш Президент говорил. Мы не у кого не просим никаких уступок, равно как и в России - тяжелейшие переговоры по газу. Мы же не бедные родственники, почему мы должны просить? Мы должны найти взаимовыгодные условия. Именно, если мы их найдем, дадут перспективу для развития отношений", - заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Україна виступила, щоб створити зону вільної торгівлі без вилучень і обмежень - це плюс. Мінус це те, що в договорі залишились вилучення і обмеження, але плюсом є те, що все заморожено, нових вилучень не допускається і встановлені терміни, коли ці вилучення буде відмінено", - пояснив заступник міністра економіки України Валерій Мунтіян. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: азаров ubr зст снг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 626