Проект державного бюджету на 2012-й погоджено з Міжнародним валютним фондом. Заявив перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський. За його словами, уряд розробляв кошторис за оптимістичним сценарієм. Однак, цифри у ньому цілком реалістичні. Розгляд законопроекту заплановано на четвер.

Зокрема, показник ВВП заклали на рівні півтора трильйона гривень. Наступного року він має зрости на 5%. Інфляція становитиме близько 8%. На виплату коштів за зовнішніми зобов'язаннями в 2012-му Україна витратить близько 15-ти мільярдів гривень. Дохідна частина бюджету збільшиться із цьогорічних 299 до 337 мільярдів гривень. Як уточнив заступник міністра, з міжнародними організаціями погоджено і розмір дефіциту, який прогнозують на рівні 2,5% від ВВП.

"З них державний бюджет разом з пенсійним фондом – 1,6% ВВП і 0,8% ВВП – дефіцит НАК Нафтогаза. Два дефіцита – 2,5%. Це абсолютна частина, доходна частина бюджету погоджена із, я вам можу показати листи, офіційні їхні листи, де написано, що вони згодні", - передає телеканал UBR слова першого заступника міністра фінансів України Анатолія Мярковського.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мвф ubr бюджет - 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 691