Орієнтовна вартість модуля, який буде реалізовуватися НБУ для підключення підприємців до “електронної стрічки”, становить 80 гривень. Про це йдеться в повідомленні Міністерства доходів і зборів.

Новое в порядке осуществления расчетов в иностранной валюте

У міністерстві заявили, що почалося підключення підприємців, які використовують касові апарати, до “електронної стрічки” – системи передачі даних про готівкові операції на сервери податкової служби.

“З 1 січня 2013 року в Україні набули чинності норми, які впроваджують дистанційний моніторинг касових операцій”, – зазначається у повідомленні.

За даними відомства, підприємці мають можливість подавати звітність в електронній формі до сервера Податкової як шляхом придбання нової касової техніки, так і шляхом приєднання до вже існуючої техніки відповідних модемів для передачі даних.

“Реєстратори операцій повинні бути обладнані модулем нацсистеми електронних платежів – спецпристроями у вигляді карти та плати для комп’ютера, які захищають дані від втручань. Орієнтовна вартість модуля, який буде реалізовуватися НБУ, становить 80 гривень”, – сказано в повідомленні.

У відомстві повідомили, що обслуговувати систему зберігання і збору даних буде визначений НБУ інформаційний еквайрер (аcquirer) – організація, яка надає послуги технічної підтримки та інформаційного обслуговування.

“У бізнесу є півроку на адаптацію до нових вимог – протягом I півріччя 2013 року до підприємців не будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання такої звітності в електронній формі”, – відзначили в Міндоходів.

Ростиме економіка - підвищать зарплати. Такий сценарій бюджету - 2013

Податківці також нагадали, що всього на обліку в податковій службі знаходиться 152 тисячі суб’єктів господарювання, які зареєстрували 280 тисяч реєстраторів розрахункових операцій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: нбу налоги общество предпринематели
Источник: Экономическая правда Просмотров: 817
Загрузка...
Загрузка...