Нацбанк офіційно визнав: жити в Україні стало краще. У відомстві Сергія Арбузова поліпшили прогноз інфляції одразу на два роки. На кінець цього - він очікує 9%.

Три місяці тому керівник Нацбанку у скандально-відомому листі до прем’єра називав інші цифри - 12-13%. На осінь харчі подешевшали. А оскільки вони становлять до 60% у споживчому кошику, за яким і розраховують індекс цін, то регулятор вирішив зробити приємно уряду - поліпшив прогноз. Але це не означає, що змінились інші, не менш важливі тенденції. Тому аналітики свої передбачення не квапляться переглядати.

"Мы не меняли цифры по инфляции - 12-15%. Мы считаем, что это прогноз, который охватывает пессимистичный сценарий в том числе. Мы смотрим на прогнозы других организаций, которые рейтингуют и смотрят на Украину", - пояснив телеканалу UBR виконавчий директор Фонду Блейзера в Україні Олег Устенко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нбу инфляция ubr прогнозы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1032