Іноземні інвестори в 2011 році лише в економіку Києва вклали $3,5 млрд прямих інвестицій. Загальний же обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених у столицю, за минулий рік становив $24,5 млрд.

Про це поінформував заступник голови Київської міської держадміністрації Руслан Крамаренко, повідомляється на сайті КМДА.

"Впродовж 2011 року в економіку Києва іноземними інвесторами вкладене $3,5 млрд прямих інвестицій, що на 17,8% більше за обсяги відповідного періоду попереднього року", - говориться в повідомленні.

За словами Р.Крамаренка, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених у Київ, за рік виріс на 12% і досяг $24,5 млрд, що становить 49,6% від загальнодержавних обсягів. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій з розрахунку на одну людину становить $8,8 тис.

"Швидкі темпи відновлення економіки забезпечили підвищення провідними міжнародними рейтинговими агентствами прогнозу кредитного рейтингу Києва з "негативного" до "стабільного", - зазначив Р.Крамаренко. Він нагадав, що Київ посів 56-місце в рейтингу 100 міст світу, що мають найкращу репутацію. Це повинно стати позитивним сигналом для іноземних і вітчизняних інвесторів.

Читайте також: Аргентинці готові інвестувати в Київ

"Для залучення інвестиційних ресурсів минулого року ми провели більш як 40 зустрічей з представниками міжнародних фінансових організацій, іноземних інвестиційних і фінансових установ, вітчизняних інвесторів", - повідомив Р.Крамаренко.

За його словами, зараз ведеться робота зі створення веб-сайту для презентацій інвестиційного потенціалу міста, широкого інформування іноземних партнерів і потенційних інвесторів про можливості інвестування в Київ.

Читайте такж: Польша сократила инвестиции в Украину

Теги: рейтинг инвестиции иностранные инвестиции київ економіка інвестиції іноземні інвестиції
Источник: УКРИНФОРМ Просмотров: 819