У січні-лютому 2012 року загальний обсяг видатків на пенсійні виплати в Україні сягнув 35,6 млрд грн, що більш як на 1,9 млрд перевищує показник відповідного періоду минулого року. Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 13,7 млн пенсіонерів. Про це йшлося під час наради у голови правління Пенсійного фонду України, на якій, зокрема, розглядалися підсумки роботи Фонду за перші два місяці щодо фінансування пенсій та забезпечення надходжень єдиного внеску, повідомили у прес-службі відомства.

Читайте також: Миколу Азарова залишили зі старою пенсією

У нараді взяли участь заступники голови правління Пенсійного фонду України, керівники структурних підрозділів, начальники головних управлінь Фонду в АРК Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

З початку року до Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 32,4 млрд грн, з яких власні надходження становили понад 22,9 млрд грн., або на 3,2 млрд грн. більше, ніж у січні – лютому 2011 року.

Таку позитивну динаміку у Фонді пояснюють покращенням економічної ситуації в країні. Так, темпи зростання фонду оплати праці у січні сягнули 18,5% до відповідного періоду минулого року.

Учасники наради обговорили також завдання щодо реалізації соціальних ініціатив Президента, стан виконання в органах Фонду вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", результати аудиту в головному управлінні Пенсійного фонду в Полтавській області.

Теги: пенсии расходы выплаты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 985