Переведення стрілок годинників двічі на рік не допомогло зекономити. Заявив голова Держагентства з енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич. А отже, і збитків для економіки через відмову від такої практики не буде.

Напередодні законопроект про відмову від переходу на зимовий час підтримала більшість народних обранців. Проте ні з лікарями, ні з енергетиками депутати не радилися. Керувалися швидше власними бажаннями. Дехто намагався підрахувати втрати вітчизняного господарства. Зокрема, голова Верховної Ради заявив: на елекроенергію доведеться витратити на триста мільйонів більше.

"По экономии, со времен Советского Союза было продекларировано, что это влечет за собою экономию электроенергии, но никем не было подсчитано и доказано. Процес этот не имеет никакого результата, или утром вам приходится включить свет, или наоборот", - заявив телеканалу UBR голова Державного агентства з енергозбереження Микола Пашкевич.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: перевод часов ubr экономия энергии
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1324