За 2012 рік на приватизовані підприємства надійшло більше 26 мільярдів гривень інвестицій. Про це UBR.UA повідомив Фонд державного майна (ФДМ).

Кабмин разрешил приватизировать 60,77% "Донбассэнерго"

Станом на 1 січня 2013 року на приватизовані підприємства надійшло 10,8 мільярда гривень, 1,78 мільярда доларів і 72 мільйона євро - з урахуванням курсу валют всього близько 26,4 мільярда гривень інвестицій.

З них за договорами купівлі-продажу пакетів акцій підприємств - 24,8 мільярда гривень.

За договорами купівлі-продажу об'єктів незавершеного будівництва та малої приватизації - 1,6 мільярда гривень.

Як раніше повідомляв ФДМ, за договорами купівлі-продажу державного майна, виконання умов яких фонд перевірив в 2012 році, нові власники створили 1,413 тисячі нових робочих місць.

Причому, тільки 97 з них - на виконання зобов'язання про створення нових робочих місць, всі інші не були передбачені договорами купівлі-продажу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів планує переглянути перелік підприємств, які не підлягають приватизації, та з 1,5 тисячі таких підприємств залишити приблизно 250.

Як відомо, Кабмін доручив Фонду держмайна і Міністерству економічного розвитку і торгівлі вжити необхідних заходів для підвищення ефективності управління об'єктами державної власності та приватизації.

Кабмин разрешил приватизацию 6 облэнерго

Нагадаємо, що надходження від приватизації за підсумками 2012 року становили 6,763 мільярда гривень, що становить 67,6% річного плану.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина прибыль приватизация государство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1963
Загрузка...
Загрузка...