Греки не хочуть економити. Вони вважають, що черговІ заходи уряду щодо урізання бюджету тільки призведуть до бідності та скорочення зарплат.

До економії закликала "трійка" міжнародних аудиторів. МВФ нададуть Афінам новий пакет допомоги у розмірі ста тридцяти мільярдів євро. Утім, країна має зменшити зарплати та пільги у приватному секторі. Нові заходи викликали хвилю протесту серед місцевого населення.

Лефтеріс Кехажіоглу, приватний підприємець: "Ці заходи призведуть до бідності. І МВФ це робить тому, що Греція не має політичної ваги. На все впливає Меркель, вона каже, де взяти гроші. І це тому, що працівник завжди найслабша ланка у всьому".

Профспілки стверджують, що зниження зарплат завдасть серйозного удару по бізнесу. Працівники почнуть масово звільнитися, а заводи та фірми закриються. Федерація роботодавців запропонувала заморозити заробітну плату на два роки, проте уряд відмовився. Нагадаємо, Греція має погасити облігації у розмірі чотирнадцяти з половиною мільярдів євро у березні. Країна може стати першою у єврозоні державою, яка оголосить дефолт.

Теги: мвф экономика греция кризис
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 745