У січні на виплату усіх видів соціальної допомоги було виділено 3 млрд. 16 млн. грн. Про це по завершенні селекторної наради повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська

Жертвам терактов в Украине хотят выдавать соцпомощь


„У січні цього року виплати усіх видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та іншим були здійснені у повному обсязі, і люди отримали кошти не пізніше 29 січня. Загальний обсяг таких виплат склав 3 млрд. 16 млн. грн. Це задовольнило потреби в усіх областях”, - сказала вона.

Наталія Королевська також повідомила, що протягом січня у повному обсязі були здійснені виплати застрахованим особам з фондів соціального страхування. Загалом такі виплати сягнули 1 млрд. 871,3 млн. грн.  Крім того, за її словами, у січні була повністю погашена заборгованість фондів соціального страхування перед людьми в розмірі 605,4 млн. грн., яка виникла наприкінці 2012 року. Вона також зазначила, що Мінсоцполітики щоденно контролює здійснення соціальних виплат на місцях.

„Міністерство у щоденному режимі здійснює моніторинг виплат соціальних допомог та виплат з фондів соціального страхування. Усі кошти вчасно перераховуються на місця. Тому якщо десь виникатимуть затримки з виплатами людям – це буде пряма відповідальність конкретних чиновників на місцях, які не можуть організувати процес”, - наголосила Міністр.

Период без работы: Что нужно знать


Загалом у січні цього року Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань застрахованим особам (регресникам) виплачено 512,5 млн. грн.: - одноразові страхові виплати потерпілим на виробництві склали 112,1 млн. грн.; щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей - 400,4 млн. гривень. Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  було виплачено 799,8 млн. грн.: виплати по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) склали 575,9 млн. грн., по вагітності та пологах - 220,2 млн. грн. Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття було виплачено 559,0 млн. грн., у тому числі по допомозі по безробіттю - 553,1 млн. грн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина выплаты соцпомощь королевская
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1447
Загрузка...
Загрузка...