Без підвищення тарифів на газ для населення МВФ грошей Україні не дасть, переконані фінансові аналітики. Адже ми уже двічі залишалися без траншів - саме через невиконання вимог фінустанови.

Напередодні прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив, що уряд не збільшуватиме тарифів для населення, а знайде інші компенсатори для ціни на газ, яка постійно зростає. Після цього віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив, що комунальні послуги для українців найближчим часом подорожчають на третину. Підвищення тарифу уже в наступному місяці не виключає й Президент Віктор Янукович. За словами гаранта, влада піде на такий крок, якщо переговори з Росією про зниження вартості блакитного палива будуть безрезультатні.

"Рыночные тарифы на газ для населения это для них одна из главных точек. Особенно на фоне той политической ситуации, которая у нас сегодня сложилась между Украиной и всем остальным миром, Євросоюзом в частности. У нас есть два выхода: либо поднять тарифы для населения, либо опустить входящие цены на газ на границе Украины. Вряд ли цены удастся опустить настолько, поэтому какое-то поднятие будет", - розповів телеканалу UBR аналітик фінансових ринків Андрій Золотухін.

Теги: мвф тарифы транш ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1478