Іще відразу два невідкладні та дискусійні документи розглянуть депутати цього пленарного тижня – законопроекти про соціально-економічний розвиток країни та про бюджет на наступний рік. У вихідні, переконують народні обранці, відпочити часу не було. Вивчали проект кошторису 2012. Точніше, перечитували два томи.

Отримаємо 334 мільярди, витратимо - на 37 більше. Такі основні розрахунки урядовці вписали в проект бюджету на наступний рік. Голові парламенту документ видався оптимістичним. У провладній партії ж кажуть: кошторис країни ще треба відредагувати. Регіонали підрахували: для збалансованості у документі не вистачає 4,5 мільярдів.

"Анализ показал мне, что на 15 с лишним млрд. увеличение расходной части, у нас заложены цифры, которые предлагают на 16 млрд увеличить только выплаты заработной платы, плюс 1,4 млрд - увеличение расходов на энергоносители, и плюс еще дополнительно инфляционная составляющая - 1,8 млрд при заложенных 7,9% инфляции, которая есть", - виклав свої розрахунки лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов.

Опозиціонери проект кошторису зустріли без особливого ентузіазму. Кажуть: видатки на діяльність Мінохорони здоров’я урядовці скоротили на 6%, Міносвіти і науки, молоді та спорту - на цілих 15%. Згідно з документом, у Кабміні планують зменшити фінансування Пенсійного фонду. Скорочують і витрати на утримання Кабінету Міністрів та Верховної Ради, суми, які виділяють місцевим бюджетам. Натомість кажуть, що помітили зростання обсягу коштів, наданих Адміністрації Президента.

"Я на вихідні прочитав бюджет, моє враження таке, що дійсно, Віктор Янукович не обманював, коли казав, що це буде бюджет, або - влада для людей, тільки для своїх людей, я можу прізвища назвати, коли буде обговорення, назву. От для одного він із бюджету оптові ринки будує. В мене питання – навіщо з бюджету оптові ринки будувати. Бізнес уже їх не будує? Інший будує великі тваринницькі ферми з державного бюджету", - розповів заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

У сесійній залі всі свої зауваження до проекту головного фінансового документа країни депутати озвучуватимуть у четвер. Того самого дня розглянуть і програму соціально-економічного розвитку. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: верховная рада ubr бюджет-2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1295