В Україні необхідно створити Державний пенсійний банк, в який будуть відраховувати фіксований відсоток із зарплати людини. Про це на круглому столі заявив заступник голови Всеукраїнського союзу вчених-економістів Михайло Міненко.

За його словами, до цієї фінустанови необхідно відраховувати фіксований відсоток із зарплати людини. Цей внесок має діяти за принципом депозиту, тобто на нього буде постійно нараховуватися відсоток. Щороку він переглядатиметься із урахування рівня інфляції, щонайменше +1 % щороку. Скористатися грошима із персоніфікованого рахунку людина зможе, як тільки вийде на пенсію. Якщо власник коштів помре, вони мають переходити у спадок. Так Михайло Міненко бачить нову пенсійну реформу, яка має запрацювати в Україні.

Читайте также: Николая Азарова оставили со старой пенсией

Нагадаємо, 1 жовтня 2011 року набув чинності закон "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи". Даним законом встановлено єдиний для чоловіків і жінок вік виходу на пенсію - в 60 років. До цього жінки мали право виходити на пенсію в 55-річному віці.

Пенсійна реформа таки подіяла?>>>ВІДЕО

Теги: пенсионная реформа бюджет пенсия
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2247