Кенія зацікавлена у співпраці з Україною в енергетичній сфері. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ, повідомляють "Українські новини".

Україна за 2 місяці збільшила експорт електроенергії на 40%

Згідно з ним, посол України в Кенії і Танзанії Володимир Бутяга 14 березня в Найробі очолив переговори бізнесменів обох країн, зайнятих в енергетичній сфері.

Зокрема, Україну представляла делегація підприємців на чолі з головою правління ПАТ "Токмацький завод" Прогрес "(Запорізька область), Кенію - високопоставлені посадові особи державної компанії Kenya Electricity Generating Company (KenGen) і директор приватної компанії Synergy Power System.

"У Кенії доступ до електроенергії мають тільки 16% населення, не підключеними залишаються близько 6,2 мільйона домашніх господарств", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в Кенії існує дефіцит на трансформатори, електричні кабелі, супутнє обладнання та пристрої.

У свою чергу, українська сторона запропонувала послуги з виробництва, постачання і ремонту трансформаторів як для потреб населення, так і для промислових об'єктів.

Також сторони визначили наступні конкретні кроки розвитку співпраці і обговорили можливість візиту в Україну кенійської делегації.

Як повідомляло агентство, найбільший виробник трансформаторів завод "Запоріжтрансформатор" (Запоріжжя) має намір до квітня відвантажити 4 трансформатора 90 МВА 220 кВ для Kenya Electricity Generating Company.

У листопаді 2012 року Кенія висловила зацікавленість в покупці в України залізничних вагонів, портових кранів, важкої автомобільної техніки і міських автобусів.

У січні 2012 року Кенія висловила зацікавленість у співпраці з Україною в реконструкції портів і модернізації транспортного коридору в Східній Африці.

Удивительная природа самобытной Кении

Нагадаємо також, що Україна зацікавлена в участі в проекті з будівництва нафтопроводу з Південного Судану в Кенії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: экспорт электроэнергия кения
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 944
Загрузка...
Загрузка...